Koordynator / Koordynatorka Zintegrowanych Operacji
  • Modlnica
małopolskie, Modlnica, małopolskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za regularną komunikację z zespołem, bieżąca ocena pracy podległych pracowników,
  • Odpowiedzialność za tworzenie zespołu operacyjnego w tym rekrutację, utrzymanie pracowników, wdrożenia podległych pracowników zgodnie z obowiązującym modelem,
  • Przejmowanie obowiązków Menadżera Kontraktu podczas jego nieobecności,
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z klientem,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy „Klient –> Operacje” poprzez ustawienie ścieżki eskalacji dotyczącej wykonywanej usługi
  • Zapewnienie bliskiej współpracy z Działem Planowania i Rekrutacji w celu zapewnienia zasobów ludzkich gwarantujących ciągłość operacji,
  • Inicjowanie i wdrażanie inicjatyw i pomysłów innowacyjnych zmierzających do optymalizacji procesów oraz wprowadzania najlepszych praktyk u klienta,
  • Koordynacja zakresu i terminowości prac określonych w kontrakcie,
  • Weryfikowanie wydajności pracowników zgodnie z założeniami budżetowymi,
  • Odpowiedzialność za ciągłe zwiększanie efektywności operacyjnej i kosztowej.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenie w pracy z zespołem i wyznaczaniu dla niego zadań,
  • Doświadczenie w obszarze facility management lub logistycznym,
  • Komunikatywność, która umożliwi codzienną obsługę klienta biznesowego,
  • Umiejętność obsługi środowiska MS Office, w szczególności Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • znajomość angielskiego, ukraińskiego lub hiszpańskiego na poziomie min. komunikatywnym B1.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w zadaniowym czasie pracy → co to znaczy w praktyce? Realizujesz wyznaczone przez przełożonych i klientów zadania bez szczegółowo wyznaczonych ram czasowych,
  • Kompleksowe wdrożenie w obowiązki stanowiskowe,
  • Codzienne wsparcie wykwalifikowanego zespołu,
  • Możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami na wewnętrznych szkoleniach organizowanych w ramach projektu Akademia Samsic,
  • Karta Multisport → dostępna w trzech wariantach, do wykorzystania w ponad 4900 obiektach w całej Polsce,
  • Prywatna opieka zdrowotna Luxmed → z możliwością rozszerzenia na członków rodziny,
  • Ubezpieczenie na życie → możliwość zabezpieczenia swojej przyszłości,
  • Brak ustalonego dress code’u ?

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291