Koordynator kontraktów ślusarki aluminiowej
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
GRH Polska
12. 6. 2024

Polska firma z branży okiennej zatrudni kandydata na stanowisko:

Koordynatora kontraktów ślusarki aluminiowej

Miejsce pracy: Rudna Mała (okolice Rzeszowa)

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Opracowywanie ofert handlowych, przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • Kontakt z klientami, podwykonawcami, kierownictwem budów
  • Monitorowanie przebiegu działań, harmonogramu budów, omawianie zmian
  • Doradztwo i wsparcie techniczne
  • Uczestnictwo w naradach budowlanych (bezpośrednie spotkania na budowie lub online)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej: YAWAL KONSTRUKTOR, AUTOCAD, MBCAD
  • Umiejętność projektowania i opracowywania dokumentacji technicznej i rysunkowej
  • Znajomość programu LiczOkno

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 7000 zł netto + premie uznaniowe
  • Nienormowany czas pracy
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Paczki świąteczne

Zainteresowane osoby zachęcam do przesyłania CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851