Koordynator ds. projektów
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Empresari Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Zatrudnimy odpowiedzialną osobę na stanowisko Koordynatora ds. projektów
Miasto: Bełchatów
Zakres obowiązków:
• zarządzanie i koordynacja działań zespołu produkcyjnego w systemie dwuzmianowym w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań
• dbanie o wysoki standard i jakość świadczonych usług
• inicjowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań dla poprawy efektywności i jakości pracy zespołu
• kontakt z klientem, rozpoznawanie jego potrzeb i umiejętność przełożenia ich na konkretne rozwiązania biznesów
• raportowanie działań i efektów pracy
• WAŻNE! praca wymaga codziennych dojazdów do Ruśca w celu koordynowania projektu - preferowani kandydaci z okolic Ruśca/Bełchatowa
Nasze wymagania:
• minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• doświadczenie w firmie produkcyjnej (preferowana branża spożywcza)
• umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zespołu
• umiejętność inicjowania i wdrażania rozwiązań
• samodzielność i wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
• znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
• znajomość pakietu MS Office
• prawo jazdy typu B.
Oferujemy:
• realny wpływ na procesy i standardy realizowane w firmie
• samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń
• partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy
• wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności
• niezbędne do pracy narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210