Koordynator ds. Ochrony
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Stekop S.A.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w powierzonych obiektach;
  • Dbanie o wysoką jakość i prawidłowość realizacji świadczonych usług;
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Administratorami nadzorowanych obiektów;
  • Kontrolowanie jakości pracy podległych pracowników;
  • Wsparcie w procesie rekrutacji pracowników;
  • Nienormowany czas pracy.

Nasze wymagania

  • Otwartość i elastyczność w kontaktach z Klientem;
  • Umiejętność planowania obowiązków oraz rozwiązywania problemów;
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej;
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni na świadectwo;
  • Obsługa komputera;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mobilność.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do stopnia zaangażowania;
  • Niezbędne narzędzia ułatwiające pracę – samochód, laptop, telefon.

Poszukujemy kandydatów do pracy w branży ochrony osób i mienia na stanowisko Koordynatora ds. Ochrony.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836