Koordynator ds. Logistyki
  • Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)
mazowieckie, Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), mazowieckie, Polska
Paweł Witak
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem: organizacja pracy, wsparcie i rozwój pracowników, kontrola jakości pracy.
  • Nadzór nad procesami pakowania i wysyłki, zapewnienie płynności procesów magazynowych.
  • Optymalizacja procesów magazynowych oraz współpraca z innymi działami (logistyka, sprzedaż, obsługa klienta).
  • Raportowanie wyników, dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie norm BHP.

Wymagania
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i znajomość MS Office.
  • Uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Praca od poniedziałku do piątku (8.00-16.00) w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zgrany, profesjonalny zespół.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291