Koordynator ds. Kadr i Płac (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BUDIMEX S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Organizacja, zarządzanie i nadzór nad pracą kilkuosobowego zespołu kadrowego.
  • Wsparcie specjalistów w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy oraz doradztwo dla kadry menedżerskiej i HRBP w zakresie optymalnych rozwiązań w kontekście przepisów prawa pracy.
  • Nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji związanej z zatrudnieniem oraz dbałość o aktualność danych w systemach HR; obsługa umów cywilnoprawnych.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz RODO; inicjowanie działań dostosowujących procesy kadrowo-płacowe oraz świadczenia pozapłacowe do aktualnych przepisów. Zapewnianie spójnej interpretacji przepisów w zespole.
  • Wdrażanie usprawnień w procesach kadrowych, z naciskiem na digitalizację procesów w obszarze kadr.
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania audytowe.

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale kadrowo-płacowym, w firmie o złożonej strukturze organizacyjnej.
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie.
  • Doświadczenie w pracy projektowej.
  • Mile widziane doświadczenie w digitalizacji procesów kadrowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210