Koordynator badań klinicznych – ratownik medyczny/diagnosta laboratoryjny/pielęgniarz
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
12. 10. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator badań klinicznych – ratownik medyczny/diagnosta laboratoryjny/pielęgniarz​​ do jednej z naszych placówek - EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią ; ul.Pilczycka 148; Wrocław.

Nasza oferta pracy skierowana jest do osób potrafiących zaangażować się w ciekawy projekt oraz inwestujących w rozwój osobisty.

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy zespołu badawczego, weryfikacja przestrzegania protokołu badania oraz wsparcie badaczy w prowadzeniu badania,
  • zapewnienie profesjonalnej opieki nad Pacjentem zgodnie z protokołem badania klinicznego i wskazaniami lekarza,
  • pobieranie i procesowanie materiału biologicznego od Pacjenta,
  • podawanie leków w standardzie badania klinicznego,
  • przeprowadzanie procedur diagnostycznych (m.in. EKG),
  • komunikacja z monitorami badań klinicznych oraz instytucjami zewnętrznymi,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego oraz uzupełnienie elektronicznych baz danych,
  • współpraca z pozostałymi ośrodkami badawczymi Grupy EMC,
  • wykonywanie obowiązków zleconych przez badaczy.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie na kierunku ratownictwo medyczne/diagnosta laboratoryjny/pielęgniarstwo,
  • znajomość j angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w badaniach klinicznych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność szybkiego reagowania i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • unikalną, przyjazną atmosferę i życzliwe środowisko pracy,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • współprace z międzynarodowym zespołem badania,
  • zdobycie szerokiej wiedzy oraz umiejętności z zakresu badań klinicznych,
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Aplikuj: OFERTY PRACY EuroMediCare

  • Praca Wrocław
  • Diagnosta laboratoryjny Wrocław
  • Ratownik Wrocław
  • Diagnosta Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662