Kontroler/ka Jakości Warszawa-Top oferta dla studentów 2 zmiany!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, śląskie, Polska
Exact Systems
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukamy właśnie Ciebie! Na zakład w Warszawie, okolice Okęcia - współpraca natychmiast! Oferta dla Pań i Panów

Szczegółowe informacje pod nr.: 725-252-160

Możesz WYSŁAĆ SMS o treści "Warszawa" - ODDZWONIMY!

 Top oferta dla uczniów i studentów !

OFERTA:

  • stawka godzinowa 28,50 zł brutto
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • opiekę oraz pomoc Koordynatora
  • kartę Multisport
  • umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego) z możliwością przejścia na umowę o pracę pod zakład Klienta po ok 6 miesiącach
  • wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO
  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • ubezpieczenie NNW
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

Praca polega na sprawdzaniu plastikowych elementów pod kątem uszkodzeń.

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536