Kontroler Jakości w Gliwicach – Dołącz do Naszego Zespołu!
  • Gliwice,Zabrze
śląskie, Gliwice,Zabrze, śląskie, Polska
Exact Systems
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu w Gliwicach na prestiżowy zakład z branży samochodowej poszukujemy kontrolera jakości, który zadba o to, aby produkty zawsze spełniały najwyższe standardy!

Oferta skierowana do Panów z racji specyfiki pracy na stanowisku

Aplikuj (bez wymaganego CV) lub po prostu zadzwoń pod nr.: 5-7-3-2-0-7-6-7-1

To oferujemy:

  • stawkę godzinową 29,20 zł brutto
  • dodatek uznaniowy do 600zł brutto
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • system 3 zmianowy
  • dodatek nocny +20%
  • dodatek frekwencyjny, doceniamy Twoją obecność
  • dodatek weekendowy +50%
  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • program stypendialny Exact Future, zyskaj 15 000 zł na naukę
  • formalności w telefonie, wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO
  • ubezpieczenie NNW
  • kartę Multisport

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, prowadzimy szkolenie wprowadzające.

Wymagane Prawo Jazdy kat.B

Opis czynności:

  • kontrola jakości komponentów w oparciu o specyfikację

Nie czekaj - liczba miejsce ograniczona!

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567