Kontroler Jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Bista Standard Sp. z o. o.
23. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości produktów według standardów firmy
  • Diagnoza wadliwych produktów
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Kontroli Jakości
  • Bezproblemowa obsługa komputera
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym pon-pt

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kafeterię szkoleń
  • Możliwość rozwoju
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej

Benefity

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • paczki świąteczne

BISTA STANDARD sp. z o.o.

BISTA STANDARD Sp. z o.o. powstała w 2003 roku i jest wiodącym producentem w sektorze artykułów tytoniowych na świecie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty były najwyższej jakości. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników, dlatego staramy się o jak najlepsze warunki zatrudnienia.

Przyjdź i przekonaj się sam!