Kontroler Jakości (branża spożywcza)
  • Wojnicz
Wojnicz, Wojnicz, Małopolskie, Polska
EWL S.A.
17. 10. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Dla naszego klienta z branży spożywczej, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Wojnicz
Zadania:
- Kontrola jakości produktów zgodnie ze standardami (GMP, GHP, HACCAP)
- Monitorowanie przestrzegania zasad higieny i porządku w pracy
- Monitorowanie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami jakościowymi
- Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz przygotowywanie raportów
- Praca w systemie 3-zmianowym (5:00-13:00; 13:00-21:00; 21:00-5:00), również w weekendy
Wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej)
- Znajomość GMP, GHP, HACCAP oraz standardów zapewniających bezpieczeństwo produkowanej żywności
- Umiejętność oceny skuteczności procedur jakościowych
- Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia
Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa
- Możliwość podwyżki po okresie próbnym
- Pełne wdrożenie do pracy, szkolenia
- Benefity: ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego po więcej informacji: 663 682 237
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Wojnicz
  • Wojnicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776