KONTROLER JAKOŚCI - branża meblowa
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Befame sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie kontroli jakości produkowanych mebli i elementów meblowych
  • jakościowy odbiór końcowy mebla
  • nadzór nad zgodnością produktów z dokumentacją techniczną

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży meblarskiej mile widziane
  • dokładność, precyzja w działaniu, spostrzegawczość
  • umiejętność podejmowania samodzielnych trudnych decyzji również w sytuacja stresowych
  • umiejętność postępowania w sytuacjach konfliktowych, stanowczość
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
  • interesującą, stałą prace w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z ambitnym zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Kontroler Bielsko-Biała
  • Kontroler biletów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536