Kontroler jakości
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
PONAR Wadowice S.A.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie pomiarów / badań materiałów wsadowych, półproduktów, detali, wyrobów na każdym etapie procesu produkcyjnego
  • dokumentowanie wykonywanej pracy
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji jakościowej

WYMAGANIA:
  • znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny

  • znajomość i obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, transametr, średnicówka)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • nastawienie na współpracę długoterminową,

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, chęć zdobywania wiedzy i kształcenia się,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości w branży przemysłu hydraulicznego

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • prace na nowoczesnym parku maszynowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość doszkalania i ponoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia branżowe
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej stołówce
  • pakiet sportowy Medicower sport