Kontroler jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
6. 8. 2022

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

- przeprowadzanie kontroli patrolowej w procesie,

- kontrola jakości wyrobów i komponentów (wizualna, za pomocą przyrządów pomiarowych),

- wykonywanie pomiarów wg planów kontroli,

- ocena wizualna jakości produkowanych detali,

- wypełnianie dokumentacji pomiarowej,

- prowadzenie dokumentacji procesowej (wersja papierowa, Excel, Word)

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

- minimum rok doświadczenia w dziale jakości, technicznym lub produkcyjnym,

- znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- umiejętność wykrywania wad wyrobów i komponentów,

- mile widziana umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikromierz, mikroskop, projektor pomiarowy),

- obsługa komputera na poziomie dobrym,

- spostrzegawczość.

Oferta:

- pracana rozwijającym się wydziale wtryskarek,

- nabycie kompetencji w zakresie Auditu procesu (patrol),

- nabycie kompetencji pomiarów na nowoczesnych sprzętach pomiarowych,

-Wolne weekendy

-Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe

-Umowa o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

-Pakiet benefitów: MultiSport, PZU, prywatna opieka medyczna, opieka lekarza w miejscu pracy, dodatek do systemu pracy

-Szybki proces rekrutacji oraz zatrudnienia

Nie czekaj- aplikuj już dziś!

Aplikuj zostawiając nam swoje CV, a oddzwonimy i umówimy się na spotkanie!

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr ref.: KJ/097/KKK

Oferta dotyczy pracy tymczasowej