Kontroler jakości
  • Sulęcin
Sulęcin, Sulęcin, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy osoby, która spełnia się w kontroli jakości.

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/wykształcenie (wyższe lub techniczne) w kierunku technologii żywności/bezpieczeństwa żywności itp.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży

Zadania

  • Bieżąca kontrola jakości procesów oraz produktów
  • Generowanie raportów jakościowych
  • Dbanie o bezpieczeństwo żywności
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktó

  • Praca Sulęcin
  • Sulęcin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567