Kontroler Finansowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Fast Service
27. 9. 2024

Nasza 20-letnia obecność w Polsce to nie tylko historia sukcesu, ale przede wszystkim zaufania, które zdobyliśmy dzięki solidności, profesjonalizmowi i zaangażowaniu w obszarze zatrudniania pracowników tymczasowych, w tym także cudzoziemców.

Przez lata budowaliśmy solidne relacje z partnerami biznesowymi, co pozwala nam skutecznie łączyć pracowników z pracodawcami w całym kraju. Jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania znalezienia dla Ciebie pracy, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale również pozwoli Ci rozwijać się zawodowo.

KONTROLER FINANSOWY (FINANCE CONTROLLER)

Lokalizacja: 95-080 Tuszyn

Oriflame Poland Sp. z o.o.

Zatrudnienie na umowę o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialny za wszystkie kwestie finansowe, prawne i podatkowe związane z Centrum Dystrybucyjnym
  • Zapewnienie finansowego i prawnego zaplecza oraz wsparcia zespołom zarządzającym Centrum Dystrybucyjnym,
  • Nadzorowanie dokładności i terminowości usług księgowych świadczonych przez lokalne lub zewnętrzne zespoły księgowe.
  • Kontrolowanie i zatwierdzanie faktur i opłat za główne usługi oraz dostawców zewnętrznych.
  • Monitorowanie i kontrolowanie finansowej wydajności operacji Centrum Dystrybucyjnego- poprzez dostarczanie wymaganych analiz i sporządzanie odpowiednich raportów dla lokalnego i globalnego kierownictwa łańcucha dostaw.
  • Opracowanie i przygotowanie zestawu wskaźników KPI finansowo operacyjnych.
  • Odpowiada za roczne budżety i kwartalne procesy prognozowania zmian do budżetu (forecast)
  • Zapewnienie jakości i dokładności danych wykorzystywanych w sprawozdaniach finansowych Centrum Dystrybucyjny,
  • Prowadzenie i proponowanie ulepszeń w procesach (w tym procesach operacyjnych i finansowych); aktualizowanie dokumentacji procesów. Błędy i możliwości usprawnień pojawiające się w procesach księgowych powinny być wykrywane i adresowane.
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu deklaracji VAT w celu zapewnienia prawidłowego odprowadzania podatków do władz lokalnych,
  • Zaprojektowanie i opracowanie miesięcznego pakietu raportów Centrum Dystrybucyjnego (KPI + P&L) łączącego potrzeby pakietu IBM SR i sprawozdawczości finansowej, w tym komentarze i zalecenia.
  • Przeprowadzanie comiesięcznej kontroli kosztów, przeglądów i działań następczych wraz z zaleceniami.
  • Przygotowywanie wspierających analiz finansowych i szablonów inwestycji kapitałowych (CAPEX).
  • Właściciel dokumentu dotyczącego procesów finansowych Centrum Dystrybucyjnego,
  • Aktywny udział w działaniach Shared Services Finance (IBM) dla Oriflame Poland w celu zapewnienia spełnienia wymagań i specyfiki Centrum Dystrybucyjnego,

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość kontrolingu finansowego w przedsiębiorstwie,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane finanse / ekonomia,
  • Min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w przedsiębiorstwie handlowym/logistyce),
  • Znajomość narzędzi i metod pomocnych w kontrolingu finansowym,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji opartych na faktach i danych,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, niezależność pracy,
  • Dobre umiejętności analityczne, krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Szerokie zrozumienie działalności łańcucha dostaw i rynków, na których działa biznes,
  • Znajomość SAP (FICO; w najlepszym przypadku środowisko S4/HANA),
  • Wysoki poziom Excela, w tym Power Querry, moduły Power Excel,
  • Dobry poziom PowerBI,
  • Dodatkowy atut: Doświadczenie w księgowości,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego personelu,
  • Zorientowanie na cel,

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – zatrudnienie na umowie o pracę,
  • Pracę w młodym i otwartym zespole,
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające oraz cykliczne szkolenia uzupełniające,
  • Brak dress code’u,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Swobodną kulturę organizacyjną

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fast Service Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sochaczewie (ul. Księcia Ziemowita 5, 96-500 Sochaczew) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

  • Praca Łódź
  • Kontroler Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Kontroler biletów Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Pośrednik finansowy Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210