Kontroler finansowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ERBUD S.A.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • TWOJE GŁÓWNE WYZWANIA:
  • przygotowywanie analiz, prognoz finansowych, CF i raportów zarządczych;
  • analiza i kontrola bieżącej sytuacji ekonomiczno-finansowej spółek Grupy ERBUD;
  • analiza kosztów i procesów funkcjonujących w spółkach - przygotowywanie rekomendacji oraz wsparcie w udoskonalaniu i optymalizacji procesów;
  • wspieranie decyzji biznesowych poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych;
  • kontroling operacyjny: weryfikacja budżetów i wykonania kontraktów;
  • wsparcie zespołu kontrolingu w wybranych obszarach;
  • bieżąca współpraca z innymi działami spółki i audytorami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • TO STANOWISKO BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNE, JEŚLI POSIADASZ:
  • kilkuletnie doświadczenie w finansach/ kontrolingu w firmie z sektora związanego z budownictwem lub/i przemysłem, w spółce produkcyjnej lub kilkuletnie doświadczenie w audycie ogólnym/real estate;
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz i prezentacji finansowych;
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (rozmowy i korespondencja z partnerami biznesowymi w Niemczech);
  • gotowość do okresowych kilkudniowych delegacji zagranicznych (2-4 razy w roku);
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność;
  • bardzo dobra znajomość Excela i PowerPointa;
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu;
  • silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczno-finansowe).

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej w czołówce największych firm budowlanych w Polsce – posiadamy wieloletnie doświadczenie w swoim sektorze, realizujemy prestiżowe i zaawansowane technicznie projekty;
  • przyjazną lokalizację biura w ramach kompleksu Royal Wilanów (w pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, fitness club, centrum medyczne, ogólnodostępne boiska sportowe, zielone skwerki).
  • pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej i nauki języków obcych);

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • partnerska atmosfera współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy)- doskonalimy środowiskowe efekty działalności. Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233