Kontroler ds. jakości - Tczew
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
SQD ALLIANCE
28. 8. 2024

Dostarczamy usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób stale wzrasta.
Nasza firma obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.
Obowiązki: - kontrola wizualna lub urządzeniami pomiarowymi części dla przemysłu samochodowego lub elektronicznego,
Wymagania: - dokładność, - rzetelność, - dyspozycyjność, - mile widziane doświadczenie przy obsługiwaniu urządzeń pomiarowych,
Szczególnie pożądane: - precyzyjność
Warunki zatrudnienia: - umowa zlecenie
Oferujemy: - zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym, - atrakcyjny system wynagrodzeń, - możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji,
Prosimy o dopisanie następujących klauzul w przesyłanym CV: - Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. - Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o. moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Informacja dot. obowiązku informacyjnego:

  • Praca Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544