Kontroler/-ka Jakości (branża autodetaling)
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
SQS HOLDING
27. 8. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Kontroler/-ka Jakości
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza
Specyfikacja zakładu: Kontrola lusterek samochodowych i zbiorników spryskiwaczy
Wymagania:
- Doświadczenie nie jest wymagane
- Umiejętność wykonywania raportów dziennych
Zakres obowiązków:
-Kontrola jakości detali zakupowych, odlewniczych, lakierowanych i wtryskowych
- Kontrola wyrobów gotowych (lusterka/zbiorniki)
Oferujemy:
- Stawka: 28,95zł/h brutto (ok 4870zł brutto miesięcznie)
- Umowa zlecenie
- System pracy: 3 zmiany po 8h (6-14, 14-22, 22-6)
- Możliwa praca w weekendy – według zapotrzebowania
- transport pracowniczy z wyznaczonych przystanków
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler biletów Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544