Konsultant telefoniczny / Specjalista ds. obsługi klienta
  • białystok
Białystok, białystok, Polska
EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 6. 2022

Konsultant telefoniczny / Specjalista ds. obsługi klientaMiejsce pracy: BiałystokRekrutujemy dla

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta telefonicznego/ Specjalisty ds. obsługi klienta.

Twój zakres obowiązków
  • telefoniczna obsługa klientów
  • praca na własnym portfelu spraw
  • aktualizacja danych w firmowym systemie
Wymagania pracodawcy
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • wysokie umiejętności komunikacyjne/ interpersonalne
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Pracodawca oferuje
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami zatrudnionej osoby
  • dodatkowy i klarowny system premiowy
  • benefity pozapłacowe m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • szkolenie oraz pełne wdrożenie do obowiązków
  • docelowo możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu