Konsultant Serwisowy SAP SuccessFactors
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
All for One Poland
6. 2. 2024

Ofertę kierujemy do osób chcących kontynuować swoją karierę w charakterze Konsultanta EDI. Osoba na tym stanowisku będzie pełnić rolę eksperta funkcjonalnego i technicznego oraz uczestniczyć w realizowanych projektach wdrożeniowych prowadzonych dla największych krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie serwisowe SAP SuccessFactors w zakresie jednego z obszarów: Employee Central, Compensation, Recruiting, OnBoarding, Learning Management, Performance & Goals, Succession & Development,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i zgłoszeń serwisowych klientów w zakresie SAP SuccessFactors,
  • Opiniowanie, projektowanie i konfigurowanie zmian,
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych,
  • Przegląd półrocznych aktualizacji SAP SuccessFactors.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z modułem SAP SuccessFactors w roli Konsultanta Serwisowego lub Wdrożeniowego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Zdolności analityczne,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą,
  • Samodzielność.

MILE WIDZIANE

  • Certyfikat z jednego z obszarów SuccessFactors.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw z Polsce i za granicą,
  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego – w tym certyfikacja,
  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku,
  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności,
  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty,
  • Elastyczność godzin pracy i formy zatrudnienia

  • Praca Kraków
  • Konsultant Kraków
  • Konsultant ślubny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627