Konsultant Microsoft Dynamics AX - obszar finanse
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
27. 8. 2022

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie w parametryzacji systemu Microsoft Dynamics AX 2012
  • Znasz zagadnienia księgowe i podatkowe oraz obszar sprawozdawczości w systemach księgowych
  • Bardzo dobrze znasz system Microsoft Dynamics AX 2012 w zakresie: księgi głównej, rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, środków trwałych czy też banków
  • Posiadasz umiejętność prowadzenia analiz i opisywania wymagań biznesowych
  • Chętnie dzielisz się wiedzą?
  • Bez problemu łapiesz wspólny rytm z zespołem oraz innymi osobami, z którymi współpracujesz w organizacji
  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

Oferujemy:

  • Czekamy na Ciebie z dogodną formą współpracy: kontrakt B2B lub umową o pracę,
  • Pakiet benefitów dostosowany do formy współpracy;
  • Pracujemy w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz;
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance;
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowane śniadania;
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej;
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru;
  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje;
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Twój weekend będzie dłuższy - w piątki pracujemy krócej :)

Obowiązki:

  • Zbieranie i opisywanie wymagań oraz opracowywanie rozwiązań w ramach rozwoju systemu w systemie Microsoft Dynamics AX 2012;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów oraz wspieranie użytkowników wewnętrznych w obsłudze wdrożonego systemu;
  • Doradzanie w zakresie optymalnego wykorzystania systemu, sugerowaniem zmian w procesach, planie kont, konfiguracji itp.;
  • Wprowadzanie zmian w parametryzacji systemu;
  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie przekazywania wymagań i tworzenia nowych funkcjonalności;
  • Testowanie rozwiązań;
  • Sporządzanie dokumentacji oraz prowadzeniem szkoleń dla użytkowników;
  • Prowadzenie rolluot-ów wewnątrz grupy kapitałowej Benefit Systems.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.