Konsultant ds. Rozwiązań Bankowych (Swift/Ebics)
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
Hays Poland
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1165363

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: zdalnie
Branża: projekt w sektorze bankowym
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Godziny pracy: elastyczne
Praca zdalna: 100% zdalnie

Twoje obowiązki:

  • Konsulting w zakresie wdrożenia EBICS 3.0 w banku;
  • Wsparcie merytoryczne: formaty plików, sesje EBICS;
  • Wsparcie w wyborze optymalnej ścieżki implementacyjnej;
  • Wsparcie jednostek banku w zakresie uzgodnień technologicznych (operacje, PPP, COB) oraz prowadzenie procesu implementacji rozwiązania w banku
  • Przygotowanie technicznych aspektów dokumentacji wdrożeniowej dla klientów ( EBICS, Web Services) oraz procesu onboarding klientów (szkolenia dla COB i operacji, uzgodnienia pomiędzy jednostkami zaangażowanym w onboarding
  • Przeprowadzenie procesu komercjalizacji rozwiązania w tym ustalenia z PPP.
  • Rozwiązywanie reklamacji w obszarze procesu płatniczego z wykorzystaniem EBICS i Web Services
  • Prowadzenie na zlecenie banku lub klienta konsultacji związanych z wdrożeniem rozwiązania oferowanego przez Bank po stronie klienta.

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Mile widziana wiedza na temat rozwiązania EBICS jako takiego oraz jego wariantów a także wersji rozwojowych.
  • Znajomość mechanizmów i standardu PKI (public key infrastructure) i X.509;
  • Znajomość standardu ISO20022 dla XML (pain001-002, camt,);
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (DMZ, firewall, statyczne/dynamiczne IP);
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań bankowych (znajomość swift, sorbnet, elixir, sepa, kir, etc.).
  • Angielski – bardzo dobry, praca z klientami zagranicznymi

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361