Konsultant ds. OZE – fotowoltaika, pompy ciepła
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska
VIA-SYSTEM
25. 8. 2024

Zadania:
- konsultacje oraz doradztwo w zakresie pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych,
- pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,
- odbywanie spotkań w terenie,
- dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta,
- tworzenie dokumentacji ofertowej, - zawieranie umów z klientami,
Wymagania:
- doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług w terenie,
- dobre umiejętności komunikacyjne,
- praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność obsługi pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B.
- znajomość branży elektroenergetycznej, ciepłowniczej [mile widziane
- doświadczenia w sprzedaży OZE [mile widziane
Oferujemy:
- stabilną i długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B lub inne,
- wynagrodzenie uzależnione od wyników, wysokie prowizje,
- szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,
- innowacyjne i konkurencyjne produkty,
- szkolenia branżowe oraz produktowe,
- możliwość zbudowania własnego zespołu sprzedażowego
kontakt: @
Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

  • Praca Inowrocław
  • Konsultant Inowrocław
  • Inowrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045