Konsultant ds. Obsługi infolinii sklepu z art. dla dzieci.
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W ramach współpracy będziesz odpowiedzialny za:

- obsługę sklepu internetowego,
- obsługę połączeń przychodzących,
- procesowanie zgłoszeń mailowych,
- obsługę aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:
- mile widziany status ucznia/studenta,
- dyspozycyjność na pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy (;trwa 8 dni w godzinach 10-16);,
- dyspozycyjności min. 25h w tygodniu (;jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu w godzinach 8-21);.

Twoje zaangażowanie wynagradzamy:

- gwarantowanym wynagrodzeniem godzinowym,
- atrakcyjną premią uzależnioną od efektów Twojej pracy,
- pakietem szkoleń produktowych oraz z zakresu Obsługi Klienta,
- świetną atmosferą pracy w młodym zespole!

Zapraszamy!

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584