Konsultant ds. obsługi i sprzedaży telefonicznej T-Mobile
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Klientów T-Mobile - pomoc klientom w sprawie aktualnie posiadanych usług T-Mobile
  • aktywne przedstawianie usług i produktów T-Mobile – rozmowy przychodzące
  • dbanie o pozytywne doświadczenia klientów T-Mobile - stawiamy nie tylko na cele sprzedażowe, ale również jakościowe

Nasze wymagania

  • komunikatywność i chęci do pomocy klientom T-Mobile
  • otwartość na przedstawianie gamy produktów T-Mobile - bez skryptów i narzuconych narzędzi
  • wysoka motywacja do osiągania celów i chęci do zarobienia dużej prowizji
  • dyspozycyjność minimum 160 godz. w miesiącu - w tym 2-3 dni weekendowe (współpraca możliwa od pon. do ndz. w przedziale 7.00-23.00)
  • dyspozycyjność do udziału w szkoleniu stacjonarnym w dniach od 4 do 29 listopada (codziennie w dni robocze)

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie: 28,10zł/godz. brutto (studenci) oraz 31,25zł/godz. brutto (umowa zlecenia z ZUS)
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od sprzedaży produktów i usług T-Mobile – nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie!
  • dodatkowy bonus jakościowy – do 500zł brutto miesięcznie
  • 800zł brutto za polecenie znajomego do współpracy - system poleceń już podczas rekrutacji!
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe - płacimy taką samą stawkę za szkolenie!
  • stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje - nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji
  • komfortowe warunki - nowe biuro z widokiem na panoramę Lublina
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Obsługa hotelowa Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Konsultant Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662