Konstruktor maszyn i urządzeń
  • Orchów
łódzkie, Orchów, łódzkie, Polska
Profilex Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów m.in. przenośników zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami w wersji elektronicznej
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej - drukowanej
  • Nadzór i koordynacja powierzonych projektów we współpracy z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość oprogramowania - 3D / organizujemy szkolenie z zakresu projektowania w oprogramowaniu CATIA V5
  • Zdolność kreatywnego i samodzielnego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Pewne i stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687