Konstruktor Inżynier RF
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Transbit
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie założeń konstrukcyjnych, technicznych i technologicznych projektowanych urządzeń
  • Konstruowanie radiowych urządzeń telekomunikacyjnych oraz wdrażanie ich do produkcji
  • Uruchamianie modeli opracowanych urządzeń
  • Nadzór nad urządzeniem w jego cyklu życiowym w tym tworzenie harmonogramów
  • Prowadzenie prac badawczych w zakresie konstrukcji i eksploatacji
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i raportów technicznych
  • Udział w odbiorach technicznych zaprojektowanych urządzeń
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunkach: radiokomunikacja, elektronika, telekomunikacja
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych
  • Znajomość środowiska Altium Designer lub podobnego
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
  • Obywatelstwo polskie

Mile widziane

  • Fachowa wiedza z zakresu projektowania bloków przetwarzania sygnałów w.cz, zakres częstotliwości 3 MHz do 6 GHz
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania ADS, MICROWAVE OFFICE, MAT_LAB, LabView,
  • Znajomość zagadnień EMC

To oferujemy

  • Bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • Pracę w przemyśle zbrojeniowym, wysokich technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem kosztów autorskich za pracę twórczą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Szeroki wybór benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opiekę medyczną, polisę na życie, dofinansowanie do: urlopu i działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport oraz nauki języka angielskiego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Transbit Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów inżynierów, mechaników, elektroników, konstruktorów oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia począwszy od koncepcji po ich produkcję, to autorskie opracowania naszych ekspertów.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów.

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210