Konstruktor Elektryk
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, mazowieckie, Polska
Hays Poland
18. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Starachowice
NR REF.: 1187995

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Starachowice
Rodzaj umowy: dowolnie
Język angielski lub niemiecki: poziom B2

Zakres prac:

  • Opracowanie dokumentacji elektrycznej pojazdów w zakresie specjalnych życzeń klienta w obszarze
    elektryki i elektroniki

  • Projektowanie wiązek elektrycznych

  • Analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Współpraca z innymi działami, serwisem, dostawcami i klientami

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego z zakresu elektryki lub elektroniki

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy (min.bpoziom B2) - warunek konieczny

  • Umiejętności tworzenia i czytania dokumentacji elektrycznej

  • Bardzo dobrej obsługi komputera - pożądane znajomość programów z pakietu MS Office

  • Znajomość programów typu AutoCad (np. Ruplan i EBCable)

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Sumienności i umiejętności analitycznego myślenia

  • Prawa jazdy kat. B

  • Orientacji na klienta

    Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
    1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
    2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim
    doświadczeniu
    3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
    4. Oferta
    5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Starachowice
  • Elektryk Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544