KONSTRUKTOR BUDOWY MASZYN I URZADZEN
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, Śląskie, Polska
ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMOW STEROWANIA
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Młodszy konstruktor maszyn i urządzeń
Zadania:
projektowanie maszyn i urządzeń dla szeroko pojetego przemysłu a w szczególnosci chemicznego
przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i konstrukcyjnej
wsparcie w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej
wsparcie techniczne dla pracowników produkcji
rozmowy z klientami na tematy techniczne, pozyskiwanie ofert od poddostawców
aktywny udział w pracach i projektach zespołowych, przewidywaniu i rozwiązywaniu problemów, proponowaniu i wdrażaniu rozwiązań
wsparcie w przygotowywaniu wycen i ofert.
Wymagania:
doświadczenie w podobnym zakresie zadań min. 3 lata
bardzo dobra znajomość Solidworks Solid EDGE
wykształcenie wyższe techniczne, specjalizacja: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
znajomość oprogramowania Auto CAD
samodzielność i zaangażowanie
dokładność, sumienność i umiejętność pracy zespołowej
komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pracę w przyjaznej, luźnej atmosferze i zgranym zespole
możliwość realizacji swoich pomysłów i realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy
rozwój w tematach technicznych i całym obszarze procesowym

  • Praca Wilamowice
  • Operator maszyn Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648