Konserwator - Operator Linii Technologicznych - DOFINANSOWANIE DOJAZDU
  • Rymań, kołobrzeski, zachodniopomorskie
Rymań
PreZero
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Obsługa instalacji linii technologicznych (sortownia odpadów, produkcja paliwa alternatywnego, kompostownia, scalania odpadów);
  • Obsługa maszyn i urządzeń (agregat prądotwórczy, rozdrabniacz mobilny, pompy technologiczne);
  • Konserwacja i drobne naprawy linii technologicznych;
  • Konserwacja i drobne naprawy sprzętu i maszyn;
  • Ewidencja pracy maszyn, urządzeń i instalacji;
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji zgodnie z DTR oraz obowiązującymi przepisami;
  • Drobne naprawy budowlane w budynkach i halach produkcyjnych;
  • Utrzymanie czystości porządku na terenie Zakładu.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia;
  • Uprawnienia na ładowarki klasy I, III;
  • Uprawnienia spawalnicze;
  • Uprawnienia elektryczne.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW;
  • Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Rozbudowany pakiet socjalny;
  • Pracę w międzynarodowej Grupie z wysokimi standardami, która dba o kwestie bezpieczeństwa pracowników;
  • Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz finansowania przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś:

  • Poprzez link:

Lub

  • Telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem 94 732 83 95

  • Praca Rymań
  • Konserwator Rymań
  • Operator Rymań
  • Operator maszyn Rymań
  • Rymań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584