Kompletacja, pakowanie towaru - 32 zł/h! - Duchnice k. Ożarowa Maz.
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
11. 8. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki
Pracodawca
Dodano
09.08.2024
Numer referencyjny
22867_43441

Oferujemy:

  • Super atmosferę w miejscu pracy. Dbamy o naszych pracowników!
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Wynagrodzenie godzinowe 32 zł brutto;
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po 1 miesiącu;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę Multi - Sport, premie w okresach świątecznych).

Zadania:

  • Relokacja produktów w magazynie;
  • Obsługa skanera magazynowego;
  • Zlecone czynności magazynowe.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (nr 7363) prowadzi rekrutację dla magazynu przeładunkowego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721