Komisjoner/ka - pakowanie zamówień. Dla chętnych kurs obsługi wózka widłowego!
  • Koluszki
Koluszki, Koluszki, łódzkie, Polska
Contrain Group S.A.
11. 8. 2024

Praca w Niemczech - Nie masz uprawnień na wózki widłowe? Nie przejmuj się! Wszystkiego Cię nauczymy! Potrzebujesz tylko chęci do pracy i nauki!Firma, z którą współpracujemy, świadczy usługi magazynowe i logistyczne dla jednej z największych drogerii w Niemczech. Dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami logistycznymi, ułatwiającymi proces.Każdy magazyn posiada odpowiednie narzędzia do pracy, np. wózki do przeładunku towaru oraz skanery. Asortyment, to głównie artykuły drogeryjne (kosmetyki, płyny, chemia gospodarcza).

5612

Obowiązki

  • wyszukiwanie towaru, zbieranie asortymentu, przepakowywanie
  • kompletowanie zamówień, a także przygotowanie towaru do wysyłki
  • obsługa wózka jezdniowego oraz skanera
  • proste prace porządkowe
  • nie wymagamy uprawnień UDT
  • nie wymagamy znajomości języka obcego

Wymagania

  • dyspozycyjność minimum 3 miesiące
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stawka 13,50€ brutto/h
  • grafik układany jest przez Klienta
  • zmiana poranna i popołudniowa
  • zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec
  • sezonie może pojawić się zmiana nocna

  • odkładasz środki na emeryturę w Polsce
  • zachowujesz ciągłość ubezpieczenia
  • nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych

  • Praca Koluszki
  • Koluszki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544