Kierownik Zmiany
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki Folie
17. 10. 2024

„BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Zmiany
OPIS
Zakres obowiązków:
-kontrola maszyn i urządzeń linii produkcyjnej (inspekcja produktu, nadzór),
-kontrola parametrów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcyjnej,
-współpraca z pracownikami działów oraz kierownictwem,
-przygotowanie raportów wymaganych w danym procesie,
-efektywna komunikacja i motywacja do pracy,
-kontrola dbałości o stanowiska pracy zgodnie z wymogami BHP oraz 5S,
-praca w systemie czterobrygadowym
-kontrola planu produkcyjnego zgodnie z założeniami planowania produkcji.
Nasze wymagania:
-dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca zespołowa,
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-umiejętność obsługi komputera,
-doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
-umiejętność pracy w zespole,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-umowę o pracę,
-szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
-premię uznaniowa
-pracę w systemie zmianowym
-pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków)
-system poleceń pracowniczych,
-pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym,
-duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów,
-przyjazną atmosferę.

  • Praca Celestynów
  • Kierownik Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889