Kierownik Zmiany
  • Warszawa
Warszawa
Sklepy Doroty
1. 10. 2024

Sklepy Doroty to renomowana sieć sklepów spożywczych, oferująca szeroki asortyment najwyższej jakości produktów.

Obecnie posiadamy 25 placówek zlokalizowanych na terenie Warszawy i jej okolic.

Nasza wyjątkowość wynika z bogatego wyboru produktów, atrakcyjnych cen oraz zespołu składającego się z przyjaznych i wykwalifikowanych pracowników. Przykładamy ogromną wagę do TRADYCJI, DOŚWIADCZENIA i ZAANGAŻOWANIA, co zdobywa uznanie wśród naszych Klientów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik zmiany

Lokalizacja: Warszawa do wyboru: Al. Wyzwolenia; Reymonta, Giewont, Mickiewicza

Obowiązki:

  •     Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
  •     Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,
  •     Aktywny udział w procesie sprzedaży oraz realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  •     Motywacja podległego zespołu,
  •     Współpraca z działem handlowym, marketingu i operacyjnym,
  •     Dbałość o wygląd sklepu, jego zatowarowanie i ekspozycję towarów,
  •     Zapewnianie najwyższej jakości obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  •     Znajomość branży spożywczej FMCG,
  •     Doświadczenie w handlu detalicznym na stanowisku kierowniczym,
  •     Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  •     Doświadczenie w obszarze zarządzania i motywacji pracowników,
  •     Umiejętność współpracy w zespole
  •     Sporządzanie bieżących raportów i analiz.

To oferujemy

  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy,
  •     Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  •     Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  •     Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@sklepydoroty.pl

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521