Kierownik Zespołu Księgowych.
  • bydgoszcz
Bydgoszcz, bydgoszcz, Polska
eGospodarka.pl
5. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

podany przez pracodawcę:

Celem stanowiska Kierownik Zespołu Księgowych jest prowadzenie Zespołu Księgowych, obsługujących duże podmioty kapitałowe o uznanej marce oraz wykonywania czynności z tym związanych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prowadzenie Zespołu Księgowych.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych.
  • Udzielanie informacji i odpowiedzi na zapytania Urzędów, pracowników oraz władz podmiotów współpracujących z Biurem.
  • Współpraca z audytorami badającymi sprawozdania finansowe.
  • Wymagania stawiane pracownikowi:

    OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata.
  • Znajomość specyfiki branży księgowej.
  • Znajomość przepisów UOR, ustaw o podatku dochodowym, ustawy o podatku od towarów i usług oraz innych związanych z Księgowością.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć dalszego rozwoju.
  • Dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Firma oferuje:

    CO OFERUJEMY?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Świetna atmosfera, współpraca z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem.