Kierownik Zespołu Handlowego Region Południe
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Leasing Polski
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć! ‍♀

Jesteśmy Leasing Polski Sp. z o. o., dołącz do nas jako:

Region: Południe Polski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacje planu sprzedaży na podległym regionie.
  • Zarządzanie zespołem handlowym poprzez planowanie działań, motywowanie, szkolenie, monitorowanie wyników sprzedaży, wspieranie w osiąganiu celów sprzedażowych oraz wdrażanie działań korygujących.
  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z partnerami –pośrednikami i dostawcami oraz kluczowymi klientami.
  • Reprezentowanie formy podczas konferencji i targów branżowych.
  • Udział w niezbędnych szkoleniach oraz wyjazdach firmowych.
  • Tworzenie koncepcji rozwoju, analiza rynku, identyfikowanie nowych możliwości biznesowych oraz wdrażanie strategii sprzedażowych.
  • Planowanie i przygotowywanie akcji promocyjnych w porozumieniu z bezpośrednim przełożonym oraz działem marketingu.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w zarządzaniu w sprzedaży lub finansach.
  • Doskonałej organizacji pracy własnej i umiejętności wsparcia w organizacji pracy Doradców
  • Dobrego planowania i umiejętności organizacyjnych.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i budowania relacji.
  • Zdolności negocjacyjnych, analitycznych oraz prezentacyjnych.
  • Konsekwencji w dążeniu do realizacji celów.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizowanych zadań oraz osiąganych wyników (preferowana umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą).
  • Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych.
  • Udział w interesujących projektach i konkursach sprzedażowych.
  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy).
  • System szkoleń.
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210