Kierownik spedycji międzynarodowej
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Ultra Logistics Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w rozwoju nowego oddziału firmy
  • Rozbudowa i zarządzanie pracą zespołu spedycyjnego
  • Ustalanie celów i organizacja pracy zespołu
  • Wsparcie zespołu w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych
  • Organizowanie działań w zakresie spedycji międzynarodowej i krajowej
  • Przeprowadzanie analizy rynku
  • Raportowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami
  • Współpraca z pozostałymi zespołami w firmie, dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy działami

Nasze wymagania

  • 5-10 letnie doświadczenie w pracy jako spedytor międzynarodowy, lider/kierownik zespołu spedycyjnego
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość przepisów i procedur transportowo-spedycyjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność reagowania na zmiany zachodzące na rynku transportowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + prowizja zależna od wyników zespołu
  • Realny wpływ na rozwój oddziału
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę stacjonarną - będziesz mieć wpływ na lokalizację biura
  • Stałe wsparcie i kontakt z Zarządem oraz innymi działami firmy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544