Kierownik Sklepu - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży retail, poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Kierownika Sklepu (Galeria Wileńska).

Kierownik SklepuMiejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad profesjonalną obsługą klienta
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy
  • Zarządzanie zespołem, które obejmuje m.in. planowanie grafików pracy, ustalanie i egzekwowanie priorytetowych zadań, rekrutację, wdrażanie nowych pracowników, rozwój kompetencji zespołu, motywowanie oraz budowanie zaangażowania
  • Realizacje planów sprzedażowych
  • Znajomość promocji online i offline
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Regionalnym

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Nastawienie na współpracę, współdziałanie oraz pomoc
  • Umiejętność planowania, organizowania pracy własnej oraz sklepu
  • Dostrzeganie, analizowanie szans sprzedażowych oraz podejmowania działań przyczyniających się do wzrostu sprzedaży
  • Wysoka samodzielność, elastyczność i odpowiedzialność w działaniu oraz decyzyjność
  • Umiejętność skutecznego działania w środowisku dynamicznym i zmiennym
  • Nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie własnych umiejętności
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
To oferujemy:
  • Umowe o prace
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki na produkty
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony żywieniowe
  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584