Kierownik sklepu
  • Raciąż, ul. Zawoda 33
mazowieckie, Raciąż, ul. Zawoda 33, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
16. 10. 2024

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie do naszego sklepu TOPAZ w Raciążu, ul. Zawoda 33 - poszukujemy pracownika na stanowisko - Kierownik sklepu

Twoje główne zadania:

  • zarządzanie sklepem tak, aby funkcjonował na jak najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami sieci Topaz
  • kierowanie i organizacja pracy zespołu
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu i realizację określonych celów biznesowych
  • zarządzanie asortymentem, zamówieniami, stanami magazynowymi
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i właściwe reprezentowanie jej wobec Klientów i organów kontrolujących

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w sklepie spożywczym (minimum 3-letnie doświadczenie)
  • znajomości specyfiki handlu detalicznego i zasad funkcjonowania sklepu
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • umiejętności dobrej organizacji pracy, rzetelności i uczciwości
  • wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i awansu w ramach struktury firmy
  • dodatki premiowe dla pracowników kadry zarządzającej, talony na święta
  • możliwość skorzystania z benefitów - prywatnej opieki medycznej dla Pracowników i ich rodzin oraz z ubezpieczenia na życie

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662