Kierownik Salonu
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
CARRY Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Legnica

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów liczbowych i jakościowych sklepu
  • organizowanie pracy i zarządzanie zespołem sprzedawców
  • dbanie o standardy VM
  • obsługa klienta
  • tworzenie grafików i rozliczanie czasu pracy
  • rekrutacje, szkolenia i rozwój zespołu
  • raportowanie i rozliczenia sklepu

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • masz umiejętność organizacji pracy
  • potrafisz motywować zespół do pracy
  • potrafisz zaangażować się w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • zniżki pracownicze na produkty firmowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu sklepu znanej marki i rozwoju menadżerskiego
  • wsparcie Kierownika Regionu oraz centrali firmy

Benefity

  • zniżki na zakupy pracownicze
  • możliwe premie uznaniowe

Carry Sp. z o.o. Firma CARRY działa od 30 lat działa w branży modowej, mamy ponad 100 sklepów i 1000 pracowników. Łączy nas pasja i energia do wspólnej pracy, razem tworzymy naszą markę.

Szukamy osoby energicznej, komunikatywnej, która chce zdobyć nowe doświadczenie. Jesteśmy firmą angażującą się w rozwój i szkolenia, stawiamy na nasz ambitny zespół, zauważamy i doceniamy.

  • Praca Legnica
  • Kierownik Legnica
  • Kierownik działu personalnego Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233