Kierownik robót
  • Iłowa
Iłowa, Iłowa, Lubuskie, Polska
Pekabex BET Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych;
  • Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót;
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn;
  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie;
  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.

Zapewniamy zakwaterowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności; konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • Prawo jazdy kat. B.

Obecnie do naszego działu Generalnego Wykonawstwa poszukujemy pracownika na stanowisko: