Kierownik robót drogowych
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
MIRBUD S.A.
10. 10. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów i ponad 1000 pracownikówMIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju .

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44 w Warszawie, park magazynowo-logistyczny w Ostródzie.

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa organizacja budowy,
  • kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,
  • terminowa i prawidłowa realizacja zadań,
  • pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad prawidłowym wykonawstwem robót,
  • kontrola kosztów prowadzonej budowy,
  • nadzorowanie robót wykonywanych siłami własnymi i przez podwykonawców,
  • realizacja powierzonego zakresu robót.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji drogowej,
  • uprawnienia budowlane uprawniające do kierowania robotami drogowymi,
  • doświadczenie zawodowe, praca na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • rzetelność, samodzielność,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji .

Miejsce pracy:

  • droga S74 Kielce

  • Praca Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087