Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca koordynacja robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem
  • organizacja pracy poszczególnych zespołów w zakresie jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót i ich rozliczanie
  • analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług i bieżące monitorowanie dostaw
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo i pokrewne
  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych
  • w przypadku stanowiska kierowniczego wymagane uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
  • zdolność opracowania przedmiarów oraz wycen na roboty dodatkowe i zamienne
  • doświadczenie w nadzorowaniu pracy podwykonawców lub własnych brygad, nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy
  • preferowane doświadczenie przy realizacjach obiektów kubaturowych budownictwa ogólnego, przemysłowego
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w branży
  • realizacja dużych kontraktów w kraju i za granicą
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, sukcesywnie powiększamy nasze zespoły realizujące projekty budowlane.

  • Praca Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Inżynier Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536