Kierownik Regionalny - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera branży Retail, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik RegionalnyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie funkcjonowaniem sklepów zgodnie ze standardami operacyjnymi spółki,
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta,
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych,
  • Otwarcia nowych punktów sprzedaży,
  • Zarządzanie podległymi zespołami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Retail,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B),
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie.