Kierownik Regionalny Ochrony
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Experum HR
16. 8. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 29 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, firmy z branży usługowej poszukujemy osoby na stanowisko:Kierownik Regionalny Ochrony (woj. mazowieckie i łódzkie).

9007/KRO

Obowiązki

  • monitorowanie jakości pracy zespołu podległych pracowników,
  • wsparcie w procesie rekrutacji nowych pracowników,
  • zarządzanie organizacją pracy w powierzonych obiektach,
  • zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • nienormowany czas pracy,
  • odbywanie podróży służbowych,
  • stała współpraca z administratorami nadzorowanych obiektów,
  • odpowiedzialność za samodzielne podejmowanie decyzji dotyczących zarządzania przypisanymi obiektami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży usług ochrony,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2,
  • znajomość usług ochrony fizycznej i technicznej,
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel),
  • czynne prawi jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, umiejętność skutecznego planowania zadań i organizacji pracy oraz samodzielność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • możliwości awansu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • szkolenia pracownicze.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584