Kierownik Regionalny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za P&L: RM jest odpowiedzialny za wynik w swoim regionie, który obejmuje 20 sklepów(Bydgoszcz,Kraków,NowySącz,Płock,Rzeszów,Toruń,Białystok,Bydgoszcz,Warszawa,Kraków,Toruń,Białystok,Tarnów,Gdańsk)
  • Spotkania i ocena kierowników sklepów: RM jest odpowiedzialny za działania następcze, sparingi i ocenę kierowników sklepów w regionie oraz z kierownikami sklepów w zakresie bieżącej działalności.
  • Raporty biznesowe RM co miesiąc raportuje Country Managerowi wyniki, odchylenia od budżetu oraz rozpoczętych/planowanych inicjatywach mających na celu realizację budżetu.
  • Rekrutacja Store Managerów (we współpracy z HR i Sales Managerem)
  • Półroczne nominacje kierowników sklepów do kolejnego kroku na ścieżce kariery
  • Odpowiedzialność za roczne wypłaty premii/udziałów w zyskach w ścisłej współpracy z działem HR i Country Managerem
  • Odpowiedzialność za comiesięczny ranking pracowników i raportowanie rankingu podczas comiesięcznego spotkania ze Store Managerem
  • Zatwierdzanie urlopów Store Managerów
  • Zapewnienie dopasowania sklepów do ogólnej strategii pod względem wyglądu, działania i asortymentu.
  • Odpowiedzialność za terminową realizację dodatkowych inicjatyw marketingowych w przypadku niedotrzymania budżetu sprzedaży.
  • Poszukiwanie nowych lokalizacji I relokacji
  • Miesięcznie 1-1 ze Store Managerami

Nasze wymagania

  • Od Ciebie oczekujemy:
  • Wykształcenia menedżerskiego lub zarządzania w połączeniu z marketingiem, handlem lub finansami
  • Doświadczenia min.5 letniego na stanowisku Kierownika sklepu lub podobne
  • Obycie w pracy z kierownikami sprzedaży na poziomie P&L oraz wskaźnikami KPL
  • Bardzo dobra znajomość obsługoi komputera oraz programów takich jak: Excel oraz systemów BI
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • Atutem jest podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy
  • Zdolność do motywowania pracowników
  • Samodzielności oraz zdolności do radzenia sobie z dużą liczbą obowiązków I zadań

To oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego i jasne ścieżki awansu stanowiskowego,
  • dopracowany pakiet szkoleniowy stanowiący duże wsparcie,
  • motywacyjny system premiowy oraz bonusy na produkty firmowe,
  • system kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • unikatową kulturę i atmosferę oraz pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584