Kierownik projektu z rolą analityka biznesowo-systemowego
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
O4B Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Firma o4b Sp. z o.o. została założona w 2013 roku z inicjatywy grupy specjalistów z branży IT.
Od początku naszej działalności skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla różnych sektorów gospodarki. Wspieramy również naszych Klientów, pomagając im w przekształceniu modelu biznesu, tak aby mogli zdobywać przewagę nad konkurencją. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie dedykowanych systemów informatycznych.

Posiadamy rozwiniętą kulturę organizacyjną. Szczególną wagę przykładamy do jakości obsługi i satysfakcji naszych klientów, równocześnie dbając o zadowolenie naszych współpracowników.

Stawiamy na otwartość umysłu, kreatywność i praktyczne wykorzystanie zwinnych metod pracy.

1/05/2022

Obowiązki

-       identyfikacja potrzeb biznesowych przy współpracy z Klientem
-       kontrola procesu wytwarzania oprogramowania przy współpracy z liderem technicznym zespołu
-       współpracą z zespołem projektowym odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie oprogramowania
-       pozyskiwanie, opracowywanie, walidacja i zarządzanie wymaganiami
-       rekomendowanie rozwiązań
-       dokumentowanie przeprowadzonej analizy, tworzenie specyfikacji wymagań i dokumentacji procesów biznesowych
-       dokumentowanie procesów działających systemów
-       modelowanie procesów biznesowych oraz systemowych
-       wsparcie zespołu w przygotowaniu scenariuszy testów
-       dbanie o jakość tworzonych rozwiązań
-       ocenia rozwiązań
JESTEŚ OBEZNANY W ANALIZIE ZŁOŻONYCH SYSTEMÓW
DOŁĄCZ DO NAS!

Wymagania

-       doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
-       doświadczenie w obszarze analizy biznesowo-systemowej w projektach informatycznych
-       umiejętność wydobywania wymagań oraz tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej
-       praktyczna znajomość notacji BPMN, UML
-       doświadczenie w pracy z Enterprise Architect lub podobnych narzędziach
-       wysokie zdolności komunikacyjne

MILE WIDZIANE:
-       znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów
-       doświadczenie związane z pracą przy integracji systemów
-       certyfikaty potwierdzające wiedzę
-       doświadczenie związane z User Experience Design

Oferujemy

-        luźną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
-       swobodę działania i wzajemne wsparcie
-       elastyczny czas pracy
-       atrakcyjne wynagrodzenie, typ umowy do ustalenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.