Kierownik Projektu/ Kierownik Robót
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Dla naszego klienta - generalnego wykonawcy poszukujemy aktualnie Kierownika Projektu/ Kierownika Robót w Niemczech

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego budowalnego
  • doświadczenie na stanowisku kierownika projektu lub kierownika robót związane z wykańczaniem budynków
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • zwrot kosztów podróży do Polski co dwa tygodnie
  • zwrot kosztów związanych z wynajmem mieszania
  • auto służbowe
  • opieka medyczna

Zadania

  • nadzór nad realizacją prac wykończeniowych w biurowcu
  • koordynowanie i nadzorowanie prac wykonawców, dbałość o zachowanie standardów
    jakości i technologii
  • rozwiązywanie problemów
  • monitorowanie i kontrolowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567