Kierownik Projektu - Kierownik Budowy
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami budowlanymi i/lub robotami budowlanymi zgodnie z umową, przepisami prawa i strategią organizacji,
  • Organizacja, koordynacja i nadzór realizacji prac budowalnych, wraz z koordynacja pracy i efektywności sił własnych, podwykonawców i dostawców,
  • Zarządzanie relacjami z Inwestorem oraz innymi uczestnikami projektu,
  • Zarządzanie procesem ofertowania i kontraktacji specjalistycznych podwykonawców robót budowlanych, usług i dostawców,
  • Bezpośrednia współpraca z Działem Projektowym na etapie przygotowania Dokumentacji Projektowej, oraz uzyskania decyzji administracyjnych,
  • Kontrola realizacji prac budowlanych pod względem jakości i terminowości, oraz przestrzegania przepisów BHP,
  • Zarządzanie budżetem projektu, oraz bieżąca analiza i rozliczenie
  • Przygotowanie i prowadzenie harmonogramu realizacji projektu,

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu w kierunku podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i realizacji strategii organizacji,
  • Zdolności do analitycznego myślenia w kategoriach biznesowych, organizacyjnych, interpersonalnych i technicznych,
  • Charakter osoby kreatywnej, pełniącej rolę lidera i zaangażowanej w realizowane projekty,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, lub instalacyjnej
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie w kierowaniu realizacjami projektami budowlanymi (doświadczenie w realizacji związanej z Prawem Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem)
  • Siedziba firmy znajduje się w Regułach koło Warszawy. Realizacje prowadzone są na terenie całej Polski - praca w częściowej delegacji zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, lub w siedzibie firmy

To oferujemy

  • Długotrwałą współpracę w rozwijającej się firmie związanej z przyszłościową technologią budownictwa modułowego,
  • Możliwość czynnego udziału w procesie kształtowania się i rozwoju organizacji o charakterze budowlano - technologicznym,
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie kompleksowego zarządzania projektami budowlanymi,
  • Samochód służbowy, wraz z niezbędnymi narzędziami pracy,

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 310
20 521